X
تبلیغات
زولا
زمان ثبت : جمعه 30 فروردین‌ماه سال 1392 در ساعت 05:00 ب.ظ ~ چاپ مطلب
نویسنده : kavirbienteha
عنوان :

قیمت های جدید مسکن در سال 92 تهران بزرگ

اولین لیست قیمت مسکن در سال 92 { مجموعه: اخبار اقتصادی و بازرگانی } تاریخ انتشار : دوشنبه, 19 فروردین 1392 09:15
اولین لیست قیمت مسکن در سال 92
قیمت مسکن در سال 92 - در خیابان مولوی یک واحد 45 متری نوساز، متری 2 میلیون و 420 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است./علاوه براین یک واحد مسکونی نوساز 43 متری در خیابان نامجو به ارزش متری 3 میلیون و 450 هزار تومان به خریدار تحویل داده می‌شود.
ارزان‌ترین واحد مسکونی که روز گذشته به عنوان دومین روز کاری سال جاری به بازار مسکن عرضه شد مربوط به یک واحد مسکونی 52 متری در حوالی میدان قزوین بود که این واحد مسکونی 8 سال ساخت متری یک میلیون و 980 هزار تومان آگهی شده بود.
از طرف دیگر بالاترین نرخ پیشنهادی فروش در شروع سال جدید به یک واحد مسکونی با متراژ 270 متر مربع در خیابان فرشته تعلق دارد که روز پیش به بازار عرضه شد. این واحد مسکونی نوساز متری 12 میلیون تومان از سوی مالک قیمت گذاری شده است.
ستون امروز نبض بازار، لیستی از جدیدترین قیمت‌های پیشنهادی فروش واحدهای مسکونی در مناطق مختلف تهران را مورد بررسی قرار داده است و همانطور که اشاره شد ارزان‌ترین واحد مسکونی متری یک میلیون و 980 هزار تومان و گران‌ترین واحد مسکونی متری 12 میلیون تومان به متقاضیان معرفی شده‌اند.
در جدول زیر به قیمت پیشنهادی فروش 40 واحد مسکونی در نقاط مختلف تهران اشاره شده است که شواهد نشان می‌دهد در این مجموعه قیمت پیشنهادی اکثر واحدها بیش از 4 میلیون تومان تعیین شده است و واحدهایی که ارزش هر متر مربع آنها بین 2 تا 3 میلیون تومان است از کمترین رتبه برخوردار هستند.
البته ارزش واحدهای نوساز تنها مختص بالاترین نرخ‌های پیشنهادی فروش در جدول زیر نیست، چراکه واحدهای نوساز در بازه‌های متفاوتی قیمت‌گذاری شده‌اند.
برای مثال: در خیابان مولوی یک واحد 45 متری نوساز، متری 2 میلیون و 420 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.
علاوه براین یک واحد مسکونی نوساز 43 متری در خیابان نامجو به ارزش متری 3 میلیون و 450 هزار تومان به خریدار تحویل داده می‌شود.
همچنین در خیابان قیطریه هر متر مربع یک واحد 95 متری نوساز ، 6 میلیون و 500 هزار تومان از سوی مالک برآورد شده است. از طرف دیگر 5 میلیون و 200 هزار تومان قیمت هر متر مربع یک واحد 70 متری نوساز در خیابان نارمک اعلام شده است.
نرخ‌های پیشنهادی ستون امروز نبض بازار در هر محله ممکن است به ضعیف‌ترین یا با کیفیت‌ترین واحد مسکونی مربوط باشد، البته درجه کیفیت محله هم بر این امر تاثیر بسزایی دارد./


افزایش قیمت مسکن در سال 92

لیست جدید قیمت مسکن در سال 92 قیمت مسکن در مناطق مختلف در تهران

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :